ثبت نام لاتاری گرین کارت 2025 ( سال 1402 )

لاتاری چیست ؟

لاتاری 2025 قرعه کشی است که اداره مهاجرت آمریکا به منظور حفظ تنوع نژادی هرساله برگزار می کند. لاتاری سال‌های گذشته حدود 55 هزار نفر برنده گرین کارت آمریکا داشته که حداقل 4500 نفر آنها ایرانی بودند؛

شرایط ثبت نام لاتاری 2025
 • حداقل مدرک دیپلم یا دو سال سابقه کار تخصصی
 • عکس لاتاری
 • برای ثبت نام لاتاری 2025 نیازی به داشتن پاسپورت نمی باشد
مزایای برنده لاتاری 2025
 • اجازه اقامت و زندگی در کل آمریکا
 •  ارزان‌ترین مهاجرت برای ایرانیان
 •  کوتاه‌ترین پروسه و آسان‌ترین روش مهاجرت
 •  بدون نیاز به مدرک زبان و دانش انگلیسی
 •  شهروند شدن و دریافت پاسپورت آمریکا پس از پنج سال
 •  امکان تحصیل برنده لاتاری و خانواده در تمام ایالت‌های آمریکا .
 •  اجازه کار برای شخص برنده و اعضا خانواده در آمریکا
مزایای ثبت نام لاتاری از طریق سایت گرین وین
 • ثبت نام اصولی و صحیح
 •  اطلاع رسانی رایگان نتیجه
 •  پشتیبانی آنلاین و تلفنی
 •  انجام ثبت نام لاتاری 2025 غیر حضوری
خدمات

با توجه به میزان بالای حساسیت در مرحله درخواست ویزا، در ازای پرداخت هزینه توسط شما، خدمات زیر ارائه میگردد.

ثبت نام متقاضی در برنامه قرعه کشی ویزای تنوع نژادی آمریکا با کد DV ، که در ایران به لاتاری گرین کارت معروف است توسط کارشناسان گرین وین انجام خواهد شد.

برای هر متقاضی، راهنمایی احتمالی در صورتی که نیاز به آن باشد به صورت تلفنی یا ارسال پیامک انجام خواهد شد. در هنگام بررسی فرم های درخواستی، در صورتی که فرمی نیاز به اصلاحات یا دارای اشکال باشد، نسبت به اصلاح احتمالی یا راهنمایی و مشاوره احتمالی اقدام خواهیم کرد.

اعلام نتایج لاتاری گرین کارت توسط کارشناسان گرین وین از طریق پیامک و ایمیل انجام خواهد شد.

با برنده های لاتاری تماس خواهیم گرفت و راهنمایی لازم برای ادامه پروسه را خواهیم داد.

اطلاعات ثبت نام و نتیجه لاتاری تا پایان سال مالی آمریکا و بسته شدن پرونده های هر دوره، برای حفظ امنیت پروفایل در سرور گرین نگهداری خواهد شد.

پس از واریز وجه و ثبت نهایی، استرداد مبلغ واریزی (هرگونه پرداختی اعم از پرداخت آنلاین، کارت به کارت و …) امکانپذیر نمی باشد. لطفا قبل از واریز مبلغ و ثبت نهایی دقت کنید.

تجربه گرین وین در مهاجرت به آمریکا، ارزشمند ترین بخش خدمات شماست. با گرین وین یک ثبت نام صحیح را خواهید داشت.

زمان ارائه خدمات

یک ماه قبل از شروع رسمی این برنامه مهاجرتی، کارشناسان گرین وین نسبت به بررسی و ارتباط با مشتری و ثبت نهایی درخواست در مرکز کنسولی کنتاکی آمریکا اقدام خواهند کرد.

شش ماه پس از ثبت نام، در زمان اعلام نتایج رسمی از سوی مرکز کنسولی کنتاکی آمریکا، کارشناسان گرین وین نسبت به کسب نتیجه و ارائه نتیجه به شما اقدام خواهد کرد.

پیش نیازهای ویزای تنوع نژادی

تنها شرط برای ثبت نام، داشتن مدرک دیپلم دبیرستان یا دو سال سابقه کار در 5 سال گذشته است. شرط سنی و شرط مدرک زبان وجود ندارد.

حریم خصوصی

مجموعه گرین وین متعهد به حفظ حریم خصوصی و اطلاعات مشتریان میباشد و از هرگونه انتشار یا استفاده های غیر از موضوع برنامه لاتاری گرین کارت آمریکا خودداری خواهد کرد.

نحوه محاسبه هزینه خدمت

هر ثبت درخواست یا ثبت نام لاتاری برای یک شخص، شامل ثبت اطلاعات متقاضی اصلی و اطلاعات همسر و فرزندان خواهد بود. برای متقاضی مجرد، هزینه ثبت نام لاتاری 250 هزار تومان و برای متقاضی متاهل هزینه ثبت نام 350 هزار تومان میباشد و به ازای هر فرزند زیر 21 سال مبلغ 40 هزار تومان به ثبت نام متقاضی متاهل اضافه میشود. متاهلین میتوانند دو شانس در این برنامه داشته باشند، یعنی یک بار خانم متقاضی باشد و یک بار آقا. در این صورت هزینه ثبت نام متاهلین دوشانسه : 550 هزار تومان می باشد ، و در واقع در حالت دوشانسه ، دو مرتبه ثبت نام لاتاری خواهند داشت و در صورتی که هریک از زوجین در قرعه کشی ویزای تنوع نژادی آمریکا، توسط مرکز کنسولی کنتاکی انتخاب شوند، کل خانواده به سفارت دعوت میشوند و پس از مصاحبه موفق، کل خانواده ویزا دریافت میکنند.

Oops! We could not locate your form.